top of page
Leták_A4_SladkePrani

Můj příběh

Miluju design a grafiku a svou vášeň jsem se rozhodla sdílet na Eventello.cz, kde nabízím tištěná a elektronická přáníčka, pozvánky a blahopřání. 

Jak to vlastně všechno začalo? Narodila jsem se do umělecké rodiny.

Od malička jsem ráda malovala, nejraději v ateliéru mého tatínka. Obrazy, sochy, fotografie či grafika nás obklopovaly denodenně ve všech místnostech našeho domu. Můj táta se malbě věnuje profesionálně.

Byl ke tvorbě inspirován svým otcem, mým dědečkem, který také maloval. A tak jsem se také já

zamilovala do malby a také do grafického designu a někdy v roce 2015 jsem si uvědomila,

že bych se tvorbě chtěla věnovat definitivně profesionálně.
 
Ale trvalo léta, než jsem si tuto lásku sama sobě dovolila. Po maturitě na gymnáziu jsem se chtěla věnovat módnímu návrhářství. Jediný cíl, který jsem viděla, byla UMPRUM v Praze. Chtěla jsem jedině tam. Nevzali mě. To znamenalo tečku za mým kreativním snažením. Naštěstí to nebyla tečka definitivní.
 
Po tomto neúspěchu jsem otevřela kavárnu a podnikala, vystudovala žurnalistiku a pak pracovala pro média, agenturu i klienty. A mezi tím tvořila grafiku hlavně pro sebe a pár blízkých. Je to víc než 10 let zpátky, co mě "chytlo" navrhování webů. Různě jsem experimentovala. A z toho všeho snažení se nejprve začal rodit nápad
na BudeVeselka.cz, můj první e-shop s návrhy svatebních oznámení a webů. A to už jen chyběl krůček k dalšímu projektu - Eventello, které vzniklo díky několika prvním zakázkám na přáníčka. A tak, díky několika shodám okolností, jsem se rozhodla opustit zaměstnání a jít svou vlastní cestou.

 

Při tvorbě relaxuju, vlastně jako bych to netvořila já. Prostě se vše navrhuje samo.
 
Eventello.cz a BudeVeselka.cz nejsou jen tak obyčejné eshopy, najdetet na nich designové návrhy tvořené s láskou k detailu a láskou k tvorbě, která se line přes všechny kolekce.

 

Fotografie v e-shopu Eventello.cz pocházejí z objektivu mého muže Renata, který je skvělým kreativním ředitelem a mou pravou rukou.

 

Máte-li zájem o spolupráci, kontaktujte mě.

 

Eva Marzini

zakladatelka a designérka

Eventello.cz a BudeVeselka.cz

 

 

Mise

 

Misí Eventello je inspirovat, podněcovat a šířit nadšení k designu, povzbuzovat k nákupům designových dárků z rukou jiných designérů a designérských studií. 

 

bottom of page