Starodávné vily na Amalfinském pobřeží

Tip na letní párty v Itálii! Kochejte se vůni citronovníků a explozí popínavých rostlin na Amalfinském pobřeží...

Amalfinské pobřeží je dlouze se táhnoucí pobřeží v italské Kampánii. Je známé pro své vysoké kopce po celé délce, které se svažují až k pobřeží a ze kterých je panoramatický pohled do všech směrů.

Fotografie níže: Villa Venere

Na dovolené na Amalfinském vzduchu dopřejet všem svým smyslům jen to nejlepší už od chvíle, kdy přijedete. Okna a zahrady vil explodují truhlíky plnými popínavých rostlin a vzduchem se line vůně citronovníku.

Fotografie níže: Villa Bella Vista

Amalfinské pobřeží je jedním z nejmalebnějších úseků Itálie, a pohledy jako z pohlednice jsou k vidění téměř z každého okna.

Fotografie níže: Villa Oliviero

Co jíst na Amalfi?

Nejznámější tradiční pokrm je „Scialatielli“ - domácí těstoviny s lahodnou omáčkou z čerstvých škeblí. Pokud dáváte přednost jednoduchým pokrmům, musíte ochutnat "Minestra Maritata", je perfektní kombinací zeleniny v kuřecím vývaru obohaceném o "Pezzenta", místní klobásy z vepřového masa a drobů.

Fotografie níže: Villa Camelia

Villa Le Camelia, která se nachází pobřeží ostrova Capri, vyniká svou jedinečnou historii, umístěním a interiérem. Villa Le Camelia stojí u moře přímo na pobřeží, ponořená ve velké části zahrady a obklopeny terasami.

Ubytování je k dispozici od 7500 EUR / noc.

Článek je převzatý z BudeVeselka.cz

2 zobrazení0 komentář
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Korespondenční adresa:

Eva Marzini
Nad Smetankou 221/5 

Praha 9, PSČ 190 00

Schůzky a vyzvedávání zakázek:

PO-PÁ po domluvě!

Tel.: 723 419 100

INFORMACE: Nejsem plátce DPH. 

WEB DESIGN: Eva Marzini

FOTO: Renato Marzini
© 2020 by eventello.cz / Obsahový materiál na těchto stránkách je chráněn autorským právem a je majetkem eventello.cz a goodimages.cz. 

PRO FIRMY

NA ZAKÁZKU
 

MŮJ PŘÍBĚH
 

KONTAKT
 

BLOG