top of page

Vše o nákupu

Jaký je minimální počet kusů

Minimální množství objednávky tiskovin přes e-shop je v balíčku 20 ks.

 

Animovaná přání a pozvánky do e-mailu zhotovuji v 1 kopii.

 

Další jazykové verze

V ceně přípravy elektronických přání a pozvánek i tiskovin je zahrnuta česká jazyková verze. Tiskoviny a elektronická oznámení do e-mailu lze připravit také v dalších jazycích. Příplatek za přípravu další jazykové verze u tištěných oznámení a oznámení do e-mailu je 150 Kč. Pozvánka na webu je pouze v českém jazyce, další jazyková mutace webu je za příplatek 300 Kč.

 

Změna objednávky

Je možné dotisknout tiskoviny navýšením počtu kusů. Snížit počty kusů lze v případě, že nebyly tiskoviny vytištěny, jsou ve fázi předtiskové přípravy.

 

Společná fotografie pro pozvánky a web

Vybrali jste si tiskovinu nebo šablonu pozvánky na webu s fotografií zašlete ji přes objednávkový formulář společně s texty. Fotografie musí být v dobré kvalitě (nerozmazaná) a velikosti dat 1 MB a více. 

 

Co jsou korektury

Text na pozvánky a přání lze libovolně měnit, měl by být přibližně dlouhý jako na vzoru. Před finálním zpracováním, tj. tiskem a elektronickou publikací online, posíláme náhledy ke kontrole textu a grafického zpracování. Náhledy obdržíte e-mailem. Tisknu a publikuji online až po vašem výslovném odsouhlasení, které obdržím jako odpověď na korektury. Za přehlédnuté chyby v textu nenesu odpovědnost. Text není ručně přepisován, ale je zkopírován z objednávky nebo z e-mailu přesně v podobě, v jaké jej uvedete. Neprovádím gramatické a stylistické úpravy dodaných textů. První dvě varianty elektronického náhledu přání či pozvánek (rozumí se dva e-maily bez ohledu na počet požadovaných změn) vytvořené na základě požadavků zákazníka jsou bezplatné. Každá další korektura (zaslání nových náhledů e-mailem) je zpoplatněna částkou 50 Kč.

 

Barva textu a oznámení

Barevnost na monitoru se může lišit od skutečnosti. Je to dáno kalibraci monitoru, kterou má každý monitor jinak. Pokud si nejste jistí barevností tiskovin, pošlu Vám vzorek viz dále vzorky.

 

Ceny

Ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH. Základní cena tiskovin se liší podle počtu objednaných kusů. Cenu lze vygenerovat v nákupním košíku. 

 

K základní ceně za tiskoviny a elektronická přání či pozvánky je připočten jednorázový poplatek za předtiskovou přípravu od 360 Kč (úprava textu a sazba),  za přípravu obsahu pozvánek webu je poplatek 499 Kč. Cena za předtiskovou přípravu (úprava textu a sazba) tiskovin k tisku na zakázku je od 700 Kč (cena za ks bude upřesněna podle poptávky). Cena návrhu webu na zakázku se pohybuje od 3500 - 5000 Kč podle náročnosti (cenu upřesním podle zadání do formuláře).

 

Platba

Platba za elektronické pozvánky a přání probíhá platební kartou. Platbu tiskovin uhraďte až po odsouhlasení náhledu k tisku, který zpracuji na základě vaši závazné objednávky přes objednávkový formulář. Platbu proveďte buď bankovním převodem či vkladem na účet po obdržení vystavené faktury. Fakturu zasíláme až po odsouhlasení náhledu k tisku. Po odeslání objednávky obdržíte e-mailem její potvrzení spolu s přesnou částkou, kterou máte zaplatit (hodnota zboží + poštovné a balné) a instrukce na jaký účet máte peníze vložit/převést. Jakmile se platba připíše na můj účet, zašlu Vám zprávu a objednané zboží odešlu.

 

Poznámka: pokud vám bezprostředně po objednání nepřijdou instrukce k platbě, napište mi prosím na eva.marzini@gmail.com. Stává se totiž, že potvrzení je odfiltrováno ze zákazníkovy schránky antispamovým programem a zákazník pak neví, zda je objednávka platná, případně kam a kolik má zaplatit.

 

Dodací lhůty a způsob dodání

Hotové svatební tiskoviny s texty na míru obdržíte do 10-14 pracovních dnů poštou od přijetí objednávky (odsouhlasení korektur) a připsání platby na můj bankovní účet.

 

Web a elektronické animované pozvánky a přání obdržíte do e-mailové schránky do 1-5 pracovních dnů do e-mailu od přijetí objednávky (odsouhlasení korektur) a připsání platby na můj bankovní účet.

 

Zvolit si můžete expresní přípravu, to je zhotovení zakázky tiskovin do 48 hodin. Příplatek za tuto službu je 380 Kč u tiskovin a 390 Kč u pozvánek na webu.

 

Na Slovensko nezasílám na dobírku, je to nevýhodné pro obě strany. Pro slovenské zákazníky je k dispozici můj bankovní účet u Air banky, kam mohou poukazovat platbu za zboží v Eurech. Peníze lze buď složit na pobočce banky, nebo provést platbu internet bankingem - platí se pouze poplatek za převod peněz v rámci Slovenska (tj. kolem 0,20 €). Pouze při platbě předem na můj bankovní účet (poplatek za převod peněz v rámci země). Zboží pak zašlu v ekonomickém či prioritním balíku.

 

Poštovné

K ceně tiskovin je připočtu poštovné, balné 150 Kč. 

 

Zasíláte vzorek, popř. vytištěný vzorek?

V případě, že se neumí zákazník rozhodnout pro jeden konkrétní druh tiskovin, nabízíme službu zaslání vzorku. Jde o naše katalogové vzorky, které slouží k lepšímu prohlédnutí papíru nebo druhu tisku u konkrétního vzoru. Na vzorcích není možné měnit písmo a ani barvu tisku. Vzorek není možný zaslat s Vašimi údaji (jména, text, adresy). Vzorek zasíláme za 1 Kč/ ks + cena doporučeného psaní dle ceníku České pošty. 

 

vzorky
bottom of page